9
Mar

mag-tab-kat

Magnetti tablet

Uchwyt magnetyczny MAGNETTI do tableta to absolutnie nowy i wybitnie innowacyjny produkt na rynku, który wkrótce podbije rynek uchwytów domowych do urządzeń typu tablet. Niewielkie wymiary, błyskawiczny sposób montażu, wygoda użytkowania, uniwersalność, i w końcu jego stylistyka, czynią go produktem idealnym dla każdego użytkownika, znudzonego konwencjonalnymi uchwytami. Nasz produkt, rozpakujesz, dopasujesz i przyczepisz w kilka sekund. Koniec z nie wygodnym używaniem tableta gdy nie masz go gdzie położyć i o co oprzeć.

Atuty

Montaż MAGNETTI jest banalnie prosty, wystarczy odtłuścić tylnią część tableta, następnie od magnesu oderwać taśmę zabezpieczającą, i przyłożyć do wyznaczonego miejsca (domyślnie jest to środek tylnej części obudowy. Najlepszej jakości, mocna taśma 3M gwarantuję pewny i wytrzymały montaż. Gwarantujemy że nasz uchwyt będzie trzymał się pewnie, na każdym rodzaju nawierzchni.

05
zrz121314

Co wyróżnia nasz produkt

Mocne neodymowe magnesy

Niewielki rozmiar

Zapasowy komplet taśm mocujących

Nowoczesny design połączony z estetycznym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów (stal nierdzewna polerowana , silikon firmy 3M , taśmy firmy 3M)

Nie zrównana wygoda przy prezentowaniu treści na tablecie sobie oraz innym.

Używanie tableta w dowolnej wygodnej pozycji podczas pracy z urządzeniem.

Zawartość zestawu

mocowanie do telefonu

specjalna ściereczka Alcohol Pad

zapasowe podkładki mocujące firmy 3M

magnetti-tablet-wymiary
zrz124322

Montaż

Obie główne części zestawu posiadają mocną taśmę montażową.

Magnes mocujemy na taśmę 3M do tylniej części tableta.

W zestawie znajdziesz ściereczkę nasączoną alkoholem do dokładnego oczyszczenia miejsca montażu.  Po przyklejeniu dociskamy magnes przez chwilę a następnie pozostawiamy nawet na kilka godzin tak aby taśma montażowa uzyskała pełną nośność.

Magnes montujemy na tej samej zasadzie, zwracając uwagę aby odnaleźć środek ciężkości i właśnie w tym miejscu go przykleić. Ma to duży wpływ na utrzymanie stabilnej pozycji.

Odporność urządzenia na magnes

Jak wiemy z fizyki gdy przesuwamy magnesem nad przewodem wymuszamy ruch elektronów przez co wytwarzamy napięcie. Nasz produkt jest na stałe przytwierdzony do tylnej części obudowy urządzenia i nie będzie on generował ruchu

elektronów w podzespołach elektronicznych tableta a co za tym idzie zakłócał go.

Ponadto podzespoły elektroniczne tabletów i innych urządzeń elektronicznych są ekranowane przed zakłóceniami elektromagnetycznymi które i tak występują na całym świecie np. w zapięciach torebek i plecaków.

Magnetti był testowany przez okres 12 miesięcy – testy nie wykazały żadnego niepożądanego działania.

 tab-hand
wke2 wke

Inne przykłady zastosowań

Zauważ, że zamocowany na tablecie magnetyczny element umożliwia przyczepianie  do różnych metalowych powierzchni (np. drzwi lodówki, karoseria samochodu, metalowe szafki,urządzenia na siłowni ).