fbpx

Jakość OXIMO

Na jakość naszych produktów wpływa wiele elementów oraz dbałość o szczegóły.

Oznakowanie produktów

Odmienne kolory opakowań dla poszczególnych serii wycieraczek.

Technologia i rozwój

Posiadamy własne zaplecze
badawczo-rozwojowe.

Logistyka

Nasze produkty są dostępne bezpośrednio z magazynu w Polsce
i kilku krajach Europy.

Kontrola jakości

Prowadzimy szczegółową kontrolę jakości.

Jakość OXIMO


Przemysł motoryzacyjny stoi dziś przed innymi wyzwaniami niż jeszcze kilka lat temu. Samochody stały się bardzo zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Muszą być poddawane morderczym testom, nie tylko po to, by spełniać międzynarodowe normy, ale także po to, by zagwarantować bezpieczeństwo ich użytkownikom.

Wycieraczki to element wpływający na bezpieczeństwo czynne pojazdu. Zatem to urządzenia, których rolą będzie zapobieganie wszelkim kolizjom. Bez względu na to, czy jeździsz autem sportowym,  limuzyną, autobusem, czy miejskim autobusem, potrzebujesz bezkompromisowej widoczności. Przednia i tylna szyba samochodu to nie okno w domu, które jest myte dwa razy do roku, na święta.

Wycieraczki samochodowe do szyb także przeszły ewolucję.

Wycieraczki samochodowe Oximo


Od samego początku istnienia naszej firmy postawiliśmy na jakość stosowanych materiałów. Ma ona kluczowy wpływ na trwałość i skuteczność pracy wycieraczek. Stale pracujemy nad ulepszeniami naszych produktów. Efektem naszych prac są:

- Pióra naszych wycieraczek produkujemy z naturalnego kauczuku. Dlatego się nie kruszą. 
- Jako pierwsi w Europie zastosowaliśmy warstwę PTFE - teflonu do wycieraczek. 
- Pióra naszych wycieraczek pokrywany silikonem.
- Kręgosłup naszych wycieraczek (stalowa szyna) wykonany jest z ocynkowanej, mocnej stali.
- Elementy z tworzywa produkujemy z wysokiej jakości stopu polietylenu i poliwęglanu.

Testy wycieraczek

Przeprowadzamy testy wytrzymałościowe w warunkach naturalnych oraz korzystamy ze specjalistycznych urządzeń, aby zasymulować konkretne warunki na drodze.

Korzystamy z komory korozyjnej mgły solnej, dzięki czemu możemy sprawdzić, czy nasze wycieraczki samochodowe są naprawdę odporne na korozję.

Najnowsze badania wytrzymałościowe wycieraczek OXIMO przeprowadziliśmy w styczniu 2022 w Univentum Labs w Gdańsku. Specjaliści badali jakość gumy, zawirowania powietrza podczas jazdy, przeprowadzali testy odporności na ścieranie, na rozciąganie i na działanie promieniowania UV.
Dzięki temu, że postawiliśmy na jakość, jesteśmy największym producentem wycieraczek samochodowych w Polsce. Mamy 5000 punktów dystrybucji, 16 dystrybutorów za granicą i kilkanaście milionów użytkowników, którzy są najważniejszymi testerami naszej jakości.
OXIMO siedziba - office Łężyce Polska
oximo-jakosc_www2-2

Raport badań

Regularne badania produktów to podstawa do dalszego rozwoju. Wykonujemy regularne wyrywkowe testy różnych serii naszych produktów. Ostatnie testy były przeprowadzone w 2022 roku w styczniu, w laboratoriach Uniwersytetu Gdańskiego, przy współpracy z Univentum Labs.
polski