fbpx

OXIMO to partner, któremu można zaufać!Rozwiń swój biznes i wzbogać ofertę o produkty OXIMO, poszukiwane i chętnie polecane przez klientów!

OXIMO stawia na bogatą i przejrzystą ofertę. Obecnie posiadamy około 400 referencji wycieraczek do szyb samochodowych, co stawia nas w czołówce wśród światowych producentów.

Jako lider w branży współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz za granicą. Partnerom handlowym zapewniamy wysokie standardy obsługi poprzez dostęp do panelu zamówień online, szybkie dostawy oraz wsparcie handlowe i marketingowe.
Konsekwentnie rozwijamy sieć dystrybucji z ambicjami stworzenia rozpoznawalnej, polskiej marki o zasięgu globalnym. Naszą misję wspierają partnerzy:

Hurtownie w Polsce


Zainteresowany współpracą?


Nasza polityka dystrybucji zakłada regionalizację względem województw oraz podział na głównych dystrybutorów w zależności do lokalizacji. Partnerów zainteresowanych współpracą odsyłamy do najbliższego dystrybutora regionalnego. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.


    polski