• + 48 518-469-199

  • biuro@oximo.pl

  • ul. Topolowa 1A, 84-207 Łężyce k/Gdyni

    • pl
    • en
    • ru

Sparco - Foteliki dla dzieci

Mając na uwadze pełne bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, oferujemy Państwu foteliki dziecięce, dzięki którym nawet długa podróż przebiegnie nie tylko w pełnym komforcie, ale również przy zapewnieniu największej ochrony.

Do wyboru mają Państwo fotelik samochodowy, który sprawdzi się w przypadku przewożenia noworodków i niemowląt w zakresie wagi od 0 do 13 kilogramów. Proponujemy nie tylko fotelik dziecięcy w tej kategorii, ale również bazę do jeszcze bezpieczniejszego przewożenia najmłodszych oraz bezproblemowego montażu dedykowanego siedziska.

W naszej ofercie znajdują się także foteliki samochodowe, które sprawdzą się przez dłuższy czas użytkowania – to na przykład fotelik dziecięcy sparco dla maluchów w przedziale wagowym od 0 do 18 kilogramów.

Dla starszych dzieci, które nadal muszą być przewożone na siedziskach, na których zamontowane są foteliki dziecięce, przygotowaliśmy specjalną ofertę atestowanych i tylko sprawdzonych w tzw. testach bezpieczeństwa fotelików. Przykładem może być fotelik dla dziecka o wadze od 9 do 18 kilogramów albo fotelik dziecięcy dla najmłodszych pasażerów o wadze od 9 do 25 kilogramów. W naszej ofercie znajdują się też foteliki samochodowe dla dziecka o wadze w przedziale od 9 do 36 kilogramów albo foteliki sparco dla tych o wadze od 15 do 36 kilogramów.

Przy wyborze konkretnego sprzętu, jakim jest fotelik samochodowy, warto kierować się kilkoma kryteriami. Najważniejsze jest bezpieczeństwo podczas podróży, więc fotelik dla dziecka musi być odpowiednio dobrany do jego wagi. Nie może być też zbyt małych rozmiarów, by pasy bezpieczeństwa nie ściskały dziecka, nie może być również za duży, bo taki nie będzie we właściwy sposób chronił w razie wypadku.

Co ważne, należy wybierać tylko foteliki, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, które świadczą o zapewnieniu największego komfortu podczas jazdy i najlepszej ochrony. Właśnie takie są foteliki sparco, które proponujemy. Życzymy udanych zakupów i wierzymy, że dokonają Państwo słusznego wyboru w tej jakże ważnej kwestii.