Wycieraczki samochodowe Honda - OXIMO

Wycieraczki samochodowe do modeli Honda

Modele Hondy cechują się wszystkim, co najlepsze, od stylowego designu po najnowsze technologie. Każda linia charakteryzuje się unikalnym stylem, rozwiązaniami skoncentrowanymi na potrzebach kierowcy oraz adaptacją do rozmaitych preferencji.

Sedany Hondy to pojazdy znane z eleganckiego designu i wygody. Modele takie jak Accord, Civic i City oferują przestronne wnętrza, zaawansowane rozwiązania technologiczne i są wydajne.

Hatchbacki Hondy, jak Civic Hatchback, Fit czy Jazz, są cenione za ich wszechstronność, przestronność oraz za oszczędność paliwa. Dzięki kompaktowym rozmiarom są idealne do jazdy miejskiej.

SUV-y i Crossovery od Hondy, takie jak CR-V, HR-V, czy Pilot, łączą w sobie przestronność i funkcjonalność, a dzięki napędowi na wszystkie koła są idealne na różnorodne warunki drogowe.

Minivany Hondy, w tym Odyssey i Stream, oferują maksymalną funkcjonalność, dużą przestrzeń i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Sportowe modele Hondy, takie jak S2000, NSX, czy Civic Type R, to zwinne auta, o ciekawym, agresywnym designie i z mocnymi silnikami.

Coupe od Hondy, w tym legendarny model NSX czy młodsze generacje Civic Coupe, oferują stylowy, aerodynamiczny design z naciskiem na osiągi i przyjemność z jazdy, łączać dynamikę i estetykę.

Wycieraczki samochodowe Oximo do Hondy

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Rodzaje wycieraczek samochodowych do Hondy

Wycieraczki samochodowe do Hondy powinny być odpowiednio dobrane do danego modelu, co gwarantuje ich większą efektywność w eliminowaniu wody i zanieczyszczeń, zapewniając lepszą widoczność w trakcie jazdy.

W asortymencie Oximo znajdziesz wycieraczki samochodowe do Hondyszkieletowe, wyposażone w metalową ramę utrzymującą gumowy element ścierający, wycieraczki bezszkieletowe charakteryzujące się giętką budową oraz wycieraczki hybrydowe, które łączą w sobie zalety obu typów. Dostępne są również wysokiej jakości zamienniki, zaprojektowane z myślą o trwałości i efektywności trakcie pracy.

Wycieraczki samochodowe do Hondy od OXIMO

W OXIMO od 2010 roku tworzymy wycieraczki samochodowe, specjalnie zaprojektowane do różnorodnych modeli Hondy. Charakteryzuje je unikatowa budowa z wbudowanym autorskim spojlerem.

Kluczowym elementem naszych wycieraczek jest szyna wykonana z mocnej, ocynkowanej stali, a komponenty są produkowane z wysokiej jakości stopu polietylenu i poliwęglanu. Pióra wycieraczek zostały stworzone z kombinacji naturalnego kauczuku i silikonu, dzięki temu są trwałe i elastyczne. Dopełnieniem konstrukcji jest powłoka z teflonu (PTFE), która zapobiega przywieraniu do szyby, co przekłada się na ciche działanie i skuteczne zbieranie wody nawet przy wysokich prędkościach.

Nasze wycieraczki samochodowe to wysokiej jakości zamienniki stworzone dla szerokiej gamy pojazdów marki Honda — od osobowych, po dostawcze i ciężarowe. Dobierz model pasujący do Twojego samochodu.