fbpx

Misja firmy OXIMO

Dostarczanie artykułów w branży motoryzacyjnej bardzo dobrej i sprawdzonej jakości.
Firma OXIMO nieustannie podnosi jakość produktów oraz obsługę Klienta.

Wartości firmy

Dbanie o jakość produktów.
Najwyższe standardy obsługi Klienta.
Zadowolenie Klienta.
Dbałość o zespół i jego rozwój.
Budowa rozpoznawalnej marki.

Polska firma ze światowymi ambicjami


OXIMO to firma o polskich korzeniach, lider w branży motoryzacyjnej i wiodąca marka pośród producentów wycieraczek samochodowych do szyb. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zaproponowaliśmy pierwsze rozwiązania naszym klientom. Dzięki dobrej znajomości branży, bogatej ofercie oraz wysokim standardom obsługi klienta w ciągu kilku lat z firmy garażowej staliśmy się profesjonalnie zarządzaną organizacją biznesową. OXIMO to także młody, ambitny zespół zawodowców, pełnych zapału ludzi, znawców motoryzacji.

Dziś konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku i należymy do jednej z najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Stale poszukujemy nowych obszarów ekspansji, wyznaczamy trendy w branży motoryzacyjnej, propagujemy strategię zrównoważonego rozwoju.

Celem i ambicją OXIMO jest stanie się firmą Nr 1 pośród producentów wycieraczek do szyb na świecie.
Od samego początku działania OXIMO stawia na bogatą i przejrzystą ofertę. Obecnie posiadamy około 400 referencji wycieraczek samochodowych do szyb, dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako lider w branży współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz za granicą. Naszym partnerom handlowym zapewniamy wysokie standardy obsługi poprzez dostęp do panelu zamówień online oraz szybkie dostawy. Konsekwentnie rozwijamy także sieć dystrybucji poza granicami kraju z ambicjami stworzenia rozpoznawalnej polskiej marki o zasięgu globalnym.

Posiadamy własne zaplecze badawczo rozwojowe, udoskonalamy już posiadane produkty oraz wprowadzamy na rynek nowe innowacyjne rozwiązania.

Od lat wspieramy, promujemy oraz uczestniczymy w działaniach związanych z motosportem. Jesteśmy partnerem w największych event'ach motoryzacyjnych, imprezach rallycross'owych, posiadamy także swój team startujący w wyścigach typu time attack. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty jak niemiecki TUV, REACH oraz polski PZH oznaczający, iż nasze wycieraczki nie poosiadają w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Jako firma i marka OXIMO propagujemy również strategię zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Włączamy się w działania lokalnej społeczności, wspieramy fundacje, podnosimy poziom kultury organizacyjnej oraz kształtujemy pozytywny wizerunek firmy wśród konsumentów.

Bogata oferta

Posiadamy wycieraczki do 99% modeli aut, jeżdżących po europejskich drogach, a to nie koniec! Stale poszerzamy ofertę.

Logistyka

Nasze produkty są dostępne bezpośrednio z magazynu w Polsce i kilku krajach Europy.

Polityka sprzedaży

Prowadzimy elastyczną i przyjazną Klientowi politykę sprzedaży, a nasi doradcy są zawsze chętni do pomocy.

Technologia i rozwój

Posiadamy własne zaplecze badawczo-rozwojowe i stale udoskonalamy nasze produkty.

Kontrola jakości

Prowadzimy szczegółową kontrolę jakości. Nie sprzedajemy tanich zamienników, wycieraczki w naszej ofercie to dopracowane technicznie produkty, z których jesteśmy dumni.
polski