fbpx

Misja firmy OXIMO

Dostarczanie artykułów w branży motoryzacyjnej bardzo dobrej i sprawdzonej jakości.
Firma OXIMO nieustannie podnosi jakość produktów oraz obsługę Klienta.

Wartości firmy

Dbanie o jakość produktów.
Najwyższe standardy obsługi Klienta.
Zadowolenie Klienta.
Dbałość o zespół i jego rozwój.
Budowa rozpoznawalnej marki.

Polska firma ze światowymi ambicjami


OXIMO to firma o polskich korzeniach, lider w branży motoryzacyjnej i wiodąca marka pośród producentów wycieraczek samochodowych do szyb. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zaproponowaliśmy pierwsze rozwiązania naszym klientom. Dzięki dobrej znajomości branży, bogatej ofercie oraz wysokim standardom obsługi klienta w ciągu kilku lat z firmy garażowej staliśmy się profesjonalnie zarządzaną organizacją biznesową. OXIMO to także młody, ambitny zespół zawodowców, pełnych zapału ludzi, znawców motoryzacji.

Dziś konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku i należymy do jednej z najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Stale poszukujemy nowych obszarów ekspansji, wyznaczamy trendy w branży motoryzacyjnej, propagujemy strategię zrównoważonego rozwoju.

Celem i ambicją OXIMO jest stanie się firmą Nr 1 pośród producentów wycieraczek do szyb na świecie.
Od samego początku działania OXIMO stawia na bogatą i przejrzystą ofertę. Obecnie posiadamy około 400 referencji wycieraczek samochodowych do szyb, dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako lider w branży współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz za granicą. Naszym partnerom handlowym zapewniamy wysokie standardy obsługi poprzez dostęp do panelu zamówień online oraz szybkie dostawy. Konsekwentnie rozwijamy także sieć dystrybucji poza granicami kraju z ambicjami stworzenia rozpoznawalnej polskiej marki o zasięgu globalnym.

Posiadamy własne zaplecze badawczo rozwojowe, udoskonalamy już posiadane produkty oraz wprowadzamy na rynek nowe innowacyjne rozwiązania.

Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty jak niemiecki TUV, REACH oraz polski PZH oznaczający, iż nasze wycieraczki nie poosiadają w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

W sierpniu 2022 roku uzyskaliśmy odznakę TecDoc® Premier Data Supplier. Otrzymany tytuł jest wynikiem naszego zaangażowania w zapewnieniu przejrzystości i dokładności danych w katalogu TecDoc. Jakość danych, skutkującemu sukcesywnym włączaniem nowych charakterystyk dla danych o produktach i powiązaniach. Tytuł Premier Data Supplier jest potwierdzeniem, że dane spełniają standardy jakościowe Katalogu TecDoc.

Jako firma i marka OXIMO propagujemy również strategię zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Włączamy się w działania lokalnej społeczności, wspieramy fundacje, podnosimy poziom kultury organizacyjnej oraz kształtujemy pozytywny wizerunek firmy wśród konsumentów.

OXIMO & Motorsport

Od lat wspieramy, promujemy oraz uczestniczymy w działaniach związanych z motorsportem. To nasza pasja!
Jesteśmy partnerem w największych event'ach motoryzacyjnych i imprezach rallycross'owych:
• Tarmac Masters (Marcin Radecki),
• Miata Challange (Marcin Radecki),
• Track Masters (właściciel OXIMO - Maciej Nowopolski),
• Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych (Michał Lipski i Nikola Lipska),
• Stanisław Dyjak i Damian Machol wystąpią w sezonie 2022 w barwach OXIMO w Fiescie Proto,
• posiadamy także swój team startujący w wyścigach typu time attack.

Bogata oferta

Posiadamy wycieraczki do 99% modeli aut, jeżdżących po europejskich drogach, a to nie koniec! Stale poszerzamy ofertę.

Logistyka

Nasze produkty są dostępne bezpośrednio z magazynu w Polsce i kilku krajach Europy.

Polityka sprzedaży

Prowadzimy elastyczną i przyjazną Klientowi politykę sprzedaży, a nasi doradcy są zawsze chętni do pomocy.

Technologia i rozwój

Posiadamy własne zaplecze badawczo-rozwojowe i stale udoskonalamy nasze produkty.

Kontrola jakości

Prowadzimy szczegółową kontrolę jakości. Nie sprzedajemy tanich zamienników, wycieraczki w naszej ofercie to dopracowane technicznie produkty, z których jesteśmy dumni.
tlo-ikony
polski