Wycieraczki samochodowe Kia - OXIMO

KIA – wycieraczki samochodowe od Oximo

Południowokoreański gigant motoryzacyjny, koncern KIA założony w 1944 roku w Seulu, jest znany na całym świecie z szerokiej oferty różnorodnych pojazdów osobowych. Wszystkie modele tej firmy łączą w sobie nowoczesne technologie, niezawodność i stylowy design. Marka zyskuje co roku na popularności, generując coraz wyższe przychody mimo recesji na rynku motoryzacyjnym.

KIA ma przedstawicielstwo w każdym segmencie – począwszy od miejskich aut, takich jak Picanto, przez praktyczne i stylowe hatchbacki, jak Ceed, aż po przestronne SUV-y takie jak Sorento czy Sportage.

Koncern nie obawia się także innowacji, elektryfikując swoją ofertę modelami takimi jak EV6 oraz duży SUV EV9.

Wycieraczki OXIMO – gwarancja niezawodności w każdych warunkach

Wycieraczki samochodowe do aut KIA to kluczowy element eksploatacyjny, który odpowiada za skuteczne czyszczenie szyb oraz utrzymanie ich w nienagannym stanie przez cały czas trwania podróży. Tym samym nie można ich bagatelizować, a już tym bardziej kupować wariantów niedopasowanych do Twojego modelu samochodu. Oszczędź sobie kłopotów, wybierając najwyższej jakości wycieraczki do aut marki KIA w OXIMO – dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Jesteśmy numerem 1 w sprzedaży w kategorii piór wycieraczek na wiodącym portalu aukcyjnym w Polsce – Allegro, co potwierdza zaufanie i zadowolenie użytkowników.

Najwyższa jakość i dbałość o detale

Jako lider w produkcji wycieraczek zapewniamy, że zmotoryzowani mogą cieszyć się produktami marki OXIMO łączącymi w sobie innowacyjność, trwałość i wydajność. Produkowane przez nas wycieraczki bezszkieletowe, szkieletowe i hybrydowe, wyróżniają się przede wszystkim zaawansowaną technologią i wysoką jakością wykonania. Wszystkie propozycje są w pełni zgodne z oryginalnymi egzemplarzami.

Trwałość na lata potwierdzona testami

Zastosowanie naturalnego kauczuku pokrytego silikonem, dodatkowa warstwa PTFE (teflonu), a także stelaż wykonany z ocynkowanej stali, zapewniają wycieraczkom i piórom wyjątkową trwałość przy jednoczesnym zminimalizowaniu hałasu podczas pracy. Wycieraczki samochodowe do aut KIA zostały w pełni przystosowane do każdych warunków pogodowych, co potwierdzają liczne testy wytrzymałościowe przeprowadzane przez kierowców rajdowych. Na podstawie ich wyników dopracowaliśmy konstrukcję wycieraczek do perfekcji, dlatego stanowią must-have dla każdego odpowiedzialnego kierowcy. Dlatego nie daj się zaskoczyć pogodzie i poczuj się bezpiecznie w każdych warunkach drogowych!

Wysoka skuteczność działania

Zastosowanie ocynkowanej stali typu High Carbon i zaawansowanych polimerów gwarantuje długotrwałość i skuteczność działania wycieraczek w trakcie jazdy bądź postoju nawet podczas szczególnie intensywnych opadów atmosferycznych. Dzięki temu nasze wycieraczki szkieletowe, bezszkieletowe i hybrydowe są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu – bez półśrodków, bez kompromisów. Zastosowane technologie jeszcze precyzyjniej zbierają wszelkie zabrudzenia z powierzchni szyby, gwarantując jej wzorową przejrzystość i klarownością.

Wycieraczki hybrydowe, szkieletowe i bezszkieletowe – wybór należy do Ciebie!

Produkujemy różne rodzaje wycieraczek przednich i tylnych, dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfikacji pojazdów marki KIA. Poszczególne warianty różnią się charakterystyką pracy, która wynika z konstrukcji. Poniżej znajdziesz listę produktów projektowanych i produkowanych od A do Z przez naszą firmę OXIMO.

Bezszkieletowe wycieraczki do aut KIA (WU) – charakteryzują się uniwersalnym mocowaniem i są dostępne w różnych długościach, zapewniając doskonałą efektywność czyszczenia szyb niezależnie od modelu auta.
Szkieletowe wycieraczki OXIMO (seria WUS) – Sprawdzona, klasyczna konstrukcja przeznaczona głównie dla starszych modeli KIA, zapewniające ich łatwy montaż.
Wycieraczki wieloadapterowe OXIMO Multi-type (MT) dla KIA – dzięki dołączonym 10 adapterom montażowym, gwarantują wszechstronne rozwiązania dla różnych modeli pojazdów, w tym dla samochodów z kierownicą po prawej stronie.
Hybrydowe wycieraczki do samochodu KIA (WUH) – łączą zalety wycieraczek bezszkieletowych i szkieletowych, gwarantując równomierny nacisk na szybę. To aspekt szczególnie kluczowy przy jej wygięciach.
Komplety dedykowanych wycieraczek do aut KIA – specjalnie zaprojektowane pod konkretny model i rocznik samochodu, z dedykowanymi mocowaniami.
Wycieraczki tylne szkieletowe/bezszkieletowe do samochodów KIA – oczywiście nie można zapomnieć również o przejrzystości szyby tylnej. Są ultra ciche, wytrzymałe i w pełni odporne na wszystkie warunki pogodowe.

Wyszukiwarka wycieraczek – znajdź modele pasujące do Twojego samochodu

Korzystanie z wyszukiwarki wycieraczek na stronie oximo.pl gwarantuje łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów, idealnie dopasowanych do każdego modelu pojazdu koncernu KIA.

Zamów już dziś wycieraczki samochodowe do aut KIA i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz atrakcyjnych cen. Chętnie pomożemy w wyborze, dlatego zachęcamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!