Wycieraczki samochodowe Volkswagen - OXIMO

Wycieraczki Oximo do modeli Volkswagen

Volkswagen od dziesięcioleci jest symbolem innowacyjności i luksusu. Nadwozia zachwycają, a wnętrza są eleganckie. Producent nie szczędzi na wdrażaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Każdy model odzwierciedla zaangażowanie marki w dostarczanie niezawodnych, bezpiecznych i komfortowych środków transportu, które spełniają i przekraczają oczekiwania klientów na całym świecie.

Hatchbacki od Volkswagena, w tym ikoniczny Golf czy mniejszy Polo, są kompaktowe i oferują zaskakująco dużo miejsca wewnątrz, co sprawia, że są doskonałe do jazdy miejskiej oraz na długie trasy.

Sedany Volkswagena, takie jak Passat czy Jetta, są znane z eleganckiego designu, przestronnych wnętrz i solidnej konstrukcji. Oferują one komfortową jazdę, zaawansowane technologie bezpieczeństwa oraz wydajne silniki.

Producent oferuje szeroką gamę SUV-ów i Crossoverów, takich jak Tiguan, Touareg czy mniejszy T-Roc. Charakteryzują się one dużą przestrzenią, komfortem jazdy i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Minivany Volkswagena, takie jak Touran czy Sharan, oferują przestronne i modułowe wnętrza, najnowsze technologie i ekonomiczne silniki.

Volkswagen produkuje również sportowe modele, takie jak Golf GTI, który łączy w sobie charakterystyczny dla marki design z wysoką wydajnością i dynamiką jazdy.

W ofercie Volkswagen znajdują się modele dostawcze takie jak Transporter, Crafter oraz pickup Amarok, które są innowacyjne i niezawodne.

Oximo wycieraczki samochodowe do Volkswagena

W ofercie Oximo znajdziesz wycieraczki do najpopularniejszych modeli m.in.:

Rodzaje wycieraczek samochodowych Oximo

Wycieraczki samochodowe do Volkswagena zawsze należy dobrać tak, aby pasowały do konkretnego modelu, dzięki czemu efektywność ich pracy będzie najwyższa.

Oximo oferuje wycieraczki samochodowe do Volkswagena: szkieletowe – z metalową ramą, na której jest taśma wycierająca, wycieraczki bezszkieletowe, których konstrukcja jest elastyczna oraz wycieraczki hybrydowe, będące ich połączeniem. W sprzedaży są również trwałe i skuteczne, wysokiej jakości zamienniki.

Wycieraczki samochodowe do Volkswagena od OXIMO

OXIMO to jakość warta Twojego Volkswagena. Już od 2010 produkujemy wycieraczki samochodowe z myślą o różnych modelach marki Volkswagen. Nasze produkty wyróżnia autorska i unikalna konstrukcja, której ważną część stanowi spojler.

Elementy naszych wycieraczek są wytwarzane z wysokiej jakości stopu polietylenu i poliwęglanu, a całość osadzona jest na kręgosłupie z ocynkowanej stali. Pióra naszych wycieraczek są wykonane z silikonu oraz wysokiej jakości kauczuku, co sprawia, że są elastyczne i trwałe. Nałożona dodatkowa warstwa teflonu (PTFE) sprawia, że pracują cicho, nie przywierają do szyby, a jednocześnie zbierają wodę skutecznie, nawet przy dużych prędkościach.

Wycieraczki samochodowe Oximo to wysokiej jakości akcesoria samochodowe tworzone z myślą o najpopularniejszych liniach marki Volkswagen.