• + 48 518-469-199

  • biuro@oximo.pl

  • ul. Topolowa 1A, 84-207 Łężyce k/Gdyni

    • pl
    • en
    • ru

Polska firma ze światowymi ambicjami

OXIMO to firma o polskich korzeniach, lider w branży motoryzacyjnej i  wiodąca marka pośród producentów wycieraczek samochodowych do szyb. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zaproponowaliśmy pierwsze rozwiązania naszym klientom. Dzięki dobrej znajomości branży, bogatej ofercie oraz wysokim standardom obsługi klienta w ciągu kilku lat z firmy garażowej staliśmy się profesjonalnie zarządzaną organizacją biznesową. OXIMO to także młody, ambitny zespół zawodowców, pełnych zapału ludzi, znawców motoryzacji.

Dziś konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku i należymy do jednej z najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Stale poszukujemy nowych obszarów ekspansji, wyznaczamy trendy w branży motoryzacyjnej, propagujemy strategię zrównoważonego rozwoju.

Celem i ambicją OXIMO jest stanie się firmą Nr 1 pośród producentów wycieraczek do szyb na świecie.

Od samego początku działania OXIMO stawia na bogatą i przejrzystą ofertę. Obecnie posiadamy około 400 referencji wycieraczek samochodowych do szyb, dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako lider w branży współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz za granicą. Naszym partnerom handlowym zapewniamy wysokie standardy obsługi poprzez dostęp do panelu zamówień online oraz szybkie dostawy. Konsekwentnie rozwijamy także sieć dystrybucji poza granicami kraju z ambicjami stworzenia rozpoznawalnej polskiej marki o zasięgu globalnym.

Posiadamy własne zaplecze badawczo rozwojowe, udoskonalamy już posiadane produkty oraz wprowadzamy na rynek nowe innowacyjne rozwiązania.

Od lat wspieramy, promujemy oraz uczestniczymy w działaniach związanych z motosportem. Jesteśmy partnerem w największych event'ach motoryzacyjnych, imprezach rallycross'owych, posiadamy także swój team startujący w wyścigach typu time attack.

Posiadamy wszelkie  wymagane certyfikaty jak niemiecki TUV, REACH oraz polski PZH oznaczający, iż nasze wycieraczki nie poosiadają w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Jako firma i marka OXIMO propagujemy również strategię zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Włączamy się w działania lokalnej społeczności, wspieramy fundacje, podnosimy poziom kultury organizacyjnej oraz kształtujemy pozytywny wizerunek firmy wśród konsumentów.

415562

Zadowolonych klientów

38242

Obsługiwane modele

1149

Dystrybutorów

689515

Stany magazynowe

Bogata oferta

Posiadamy wycieraczki do 99% modeli aut, jeżdżących po europejskich drogach, a to nie koniec i stale poszerzamy naszą ofertę.

Logistyka

Nasze produkty są dostępne bezpośrednio z magazynu w Polsce i kilku krajach Europy.

Polityka sprzedaży

Prowadzimy elastyczną i przyjazną Klientowi politykę sprzedaży, a nasi doradcy są zawsze chętni do pomocy.

Technologia i rozwój

Posiadamy własne zaplecze badawczo-rozwojowe i stale udoskonalamy nasze produkty oraz inne, dostępne już technologie.

Kontrola jakości

Prowadzimy szczegółową kontrolę jakości. Nie sprzedajemy tanich zamienników, wycieraczki w naszej ofercie to tylko oryginalne, nowe i dopracowane technicznie produkty.

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Zadaj pytanie