fbpx

Wycieraczki OXIMO są w TecDoc – największej bazie skatalogowanych części do samochodów

VIDEO INSTRUKCJE MONTAŻU WYCIERACZEK OXIMO YOUTUBE
Video instrukcje montażu wycieraczek OXIMO
2 marca, 2022
Najlepsze wycieraczki samochodowe do szyb
Jak wybrać najlepsze wycieraczki do szyb? Porady i wskazówki
18 maja, 2022
Katalog części TecDoc OXIMO wycieraczki samochodowe

Wielu naszych sprzedawców i dystrybutorów korzysta na co dzień z bazy TecDoc. Postanowiliśmy ułatwić im/Tobie pracę. Jeśli jeszcze nie korzystasz z TecDoc – wyjaśnimy Ci, co to jest.

Dzięki TecDoc precyzyjnie dobierzesz pasujące części do każdego modelu samochodu, między innymi nasze wycieraczki OXIMO.


Czym jest TecDoc? Czy ułatwia on pracę właścicielom sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów?

TecDoc to ogromna, elektroniczna baza części zamiennych i eksploatacyjnych do pojazdów, która pozwala na ich idealny dobór. Obecnie, ten najbardziej kompleksowy katalog działa tylko w formie online, jeszcze kilka lat temu był dostępny też na DVD. Baza jest uaktualniania co 3 miesiące.

Zawiera dokładne dane 74 600 aut osobowych oraz 35 500 pojazdów dostawczych i ciężarowych. Znajdziesz tu informacje o ponad 6 600 000 częściach, dostarczanych przez ponad 700 producentów. Oximo jest jednym z nich. TecDoc zawiera także rysunki montażowe i wiele innych przydatnych danych.

Dobór części jest bardzo prosty. Możesz wpisać dane pojazdu (marka, model, wersja silnikowa itd.), albo skorzystać z wyszukiwania pasujących części po jego numerze VIN.

Dzięki TecDoc błyskawicznie dobierzesz nasze wycieraczki do każdego auta. Idealna długość piór i właściwy system montażu do ramienia — to podstawa. Zły dobór wycieraczek to problemy z ich montażem i przyleganiem do szyby, oczyszczanie zbyt małej powierzchni szyby, wychodzenie piór poza szybę, albo zderzanie się piór ze sobą. Dzięki TecDoc takie sytuacje nie będą miały miejsca.

Jeśli prowadzisz stacjonarny sklep motoryzacyjny, motoryzacyjny sklep online, albo warsztat samochodowy i korzystasz z TecDoc — możesz zwiększyć swoje zyski, oferując klientom nasze wycieraczki samochodowe. Produkty Oximo cechuje wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

polski